هیات امنا عالی ترین رکن موسسه می باشد که وظایف و اختیارات آن در قانون تشکیل هیأت‌های امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی

(مصوب جلسات ۱۸۱ و ۱۸۳ مورخ ۱۳۶۷/۱۲/۰۹ و ۱۳۶۷/۱۲/۲۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی) و همچنین قانون نحوه انجام امور مالی و معاملاتی 

دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی (مصوب مورخ ۱۳۶۹/۱۰/۱۸ مجلس شورای اسلامی) تعیین شده است.

 

 

اخبار

برگزاری نهمین کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان شمالی

نهمین کمیسیون دائمی هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان شمالی در روز دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۳ در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور اعضای حقوقی و حقیقی عضو کمیسیون دائمی برگزار گردید. شایان ذکر است، در کمیسیون یادشده به عنوان اولین نشست سامانه‌ای هیأت امنا در سطح دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، تمامی دستورات ازطریق سامانه "سامان ها" برای طرح در نشست بعدی هیأت امنا مورد بررسی قرار گرفت. همچنین، ششمین نشست عادی هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان شمالی در تاریخ ۹۶/۱۲/۰۶ برگزار خواهد شد.

اطلاعیه

ششمین نشست عادی هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان شمالی

۰۷ اسفندماه ۱۳۹۶.

با سلام و احترام،

به استحضار می‌رساند؛ ششمین نشست عادی هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی خراسان شمالی در تاریخ 07 اسفندماه 1396 برگزار خواهد شد. اطلاعات دقیق مبنی بر زمان و مکان برگزاری جلسه متعاقبا اعلام خواهد شد.

لطفا جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعیه ها به طور منظم به صفحه دبیرخانه هیأت امنا به آدرس http://ub.ac.ir/board-of-trustees و گروه تلگامیمراجعه فرمایید.

همچنین، ارتباط با دبیرخانه از مسیرهای زیر ممکن می‌باشد:

تلفن:۰۵۸۳۲۲۰۱۰۱۵

ایمیل: omana.bojnord@gmail.com

 

با سپاس،

دبیرخانه هیأت امنا.